Unikátní workshop krasopisu a péče o ruce, aby byly zdravé - středa 12. 2. 2020 od 17 h v Praze.

Stáhněte si zdarma

Pracovní listy pro rekapitulaci roku 2018

Byly doby, kdy jsem  neměla ráda Silvestr. Pak jsem ale pochopila jeho význam. Je to svátek, kdy se ohlédnu, co mi uplynulý rok přinesl, co se mi povedlo i nepovedlo.

A tak si každý rok pokládám sérii otázek a zamýšlím se. Obzvlášť mě baví dívat se na své odpovědi z předchozích let a porovnávat je mezi sebou.

Pokud nemáte své oblíbené nástroje k rekapitulaci a vystačíte si s necelou dvacítkou otázek k zamyšlení, můžete si pracovní listy stáhnout na tomto odkazu>>

Antistresové omalovánky

Tyhle antistresové omalovánky vznikly tak, že jsem si začala kreslit motivy květin. Když jich bylo víc, vytvořily na listu papíru zajímavé uskupení. Rozhodla jsem se nepřidávat detaily a ponechat je k vybarvení. Mají v sobě totiž hodně částí, kterým lze dodat barvu. Celek jsem dotvořila nápisem "antistresové omalovánky". Ten jsem udělala technikou falešné kaligrafie a schválně silnou linku vyčárkovala. Vznikly tak další části k vybarvování.

Antistresové omalovánky si stáhněte kliknutím na tlačítko níže. Poté se vám rovnou otevře pdf soubor. Nemusíte tedy zadávat svůj e-mail.

Na vaše barevné výtvory se ráda podívám na sociálních sítích. Na Instagramu jsem jako @krasopiskamilakabova a na Facebooku mám stránku Relaxuju krasopisem. Nezapomeňte mě označit, ať o vás vím.

Kamila