Workshop Květinový lettering

 

Možná si říkáte, že nemáte talent a naposledy jste kreslili na základce. Jenže talent ani praxi na workshopu Květinový lettering nepotřebujete. Díky jednoduchým tipům ovládnete základní principy populárního brush letteringu i minimalistickou kresbu botanických motivů.

Díky workshopu Květinový lettering se zrelaxujete a třeba už nebudete utrácet za přání, ale vytvoříte pro své blízké vlastní, originální a od srdce.

Co budete na workshopu dělat?

 • Seznámíte se s psacími pomůckami
  Budeme psát a kreslit tužkou, brush penem, linery se dvěma šířkami hrotů a akrylovým fixem.
 • Uvolníte své ruce
  Pomocí jednoduchého protažení připravíme své ruce a mysl na následující tvořivé hodiny.
 • Naučíte se základní tahy brush letteringu
  Na základních tazích si vysvětlíme principy moderní kaligrafie.
 • Zjistíte, jak se tvoří malá a velká psací krasopisná abeceda
  Díky naučeným základním tahům sestavíme malou psací abecedu a podle cvičných listů obtáhnete písmena velké abecedy.
 • Nakreslíte botanické motivy podle pracovních listů
  Na obrázcích, které jsou součástí pracovních listů, si ukážeme, jak nakreslíte botanické motivy různých druhů listů a větviček.
 • Nakreslíte květinové motivy podle pracovních listů
  Na pracovních listech uvidíte, jak nakreslit různé středy květin, okvětní plátky, poupata. To vše bude pro vás inspirací pro závěrečný projekt.
 • Samostatná kresba zvoleného motivu
  Závěrečný projekt budete tvořit na malé plátno pomocí akrylového fixu. Vyberete si z několika možností předlohy a uplatníte vše, co jste se doposud naučili. Zvládne to každý. Uvidíte.

Kdy a kam můžete na workshop?

Workshop se koná v sobotu 21. srpna 2021 od 15 do 19 h v kreativním prostoru Zahrada v misce, Papírnická 10 v Plzni.

Kolik workshop stojí a co je v ceně?

Cena 4 hodinového workshopu (včetně půl hodinové přestávky) je 1600 Kč. V ceně je odborný výklad, pracovní listy, psací pomůcky, malé občerstvení a milé dárečky. 

Jak si zajistíte místo na workshopu?

Vyplňte prodejní formulář níže a po uhrazení máte místo na workshopu jisté. Workshop se uskuteční pouze v případě naplnění minimální kapacity 5 osob.

Storno podmínky:

V případě storna do 14 dní před začátkem konání workshopu/webináře = možnost přeložení termínu, nebo vrácení uhrazené částky.

Storno 14 až 0 dní před začátkem workshopu = možnost přeložení termínu bez možnosti vrácení uhrazené částky.

Přečtěte si ohlasy na živý workshop i webinář:

„Skvělý, inspirativní a lidský kurzík. Moc jsem si to užila, odešla namotivovaná (že to zvládnu) a odnesla si nový koníček. Kamča je výborný učitel, protože miluje co dělá.“
Martina Chomátová
„Kamila je velmi milá a trpělivá lektorka, nechá Vás najít si vlastní cestu a s laskavou péčí dohlédne na to, aby se Vaše tvorba mohla rozvinout. Z workshopu jsem odcházela nadšena a plná inspirace. Užijete si to! :)“
Kristýna Jandová
„Před webinářem jsem se obávala, jestli zvládnu něco nakreslit a napsat a jak mi to půjde. Šlo to dobře, i když mám pomalejší tempo a když mám chvilku, tak si ji chci užít . Bylo to super a díky technikám mám pocit,že se naučím i psát a malovat. Když ke mně dorazil balíček, byl krásně nadepsaný a říkala jsem si, že bych to taky někdy chtěla umět. Nejen pomůcky, ale i dárečky byly moc milé. Byla jsem ohromena, že to není tak náročné a že jsem se to trochu naučila a každý den budu alespoň chvíli psát a zdokonalovat se. Webinář by klidně mohl být i delší. Kamila je moc milá a vnímavá učitelka, která má svoji práci ráda a je to na tom hodně znát. Když práci děláte s láskou, nadšením a chutí, přenesete to i na své žáky :-D“
Lenka B.
„Webinář byl vedený přehledně a byl pečlivě připravený. Přinesl mi náboj učit se novým věcem. Vlastně mi ukázal, jak si malovat pro radost a zároveň relaxovat 🙂 Balíček přišel v krásně nadepsané obálce. Nechyběly dárky, součástí bylo i překvapení. Největším přínosem pro mě byla komunikace s úžasnou lektorkou, radost z psaní a malování. Krásně strávený čas. Vše bylo perfektní.“
Petra T.
„V souvislosti s webinářem jsem se obávala, že budu postrádat osobní kontakt. Ale nevadilo mi to, přes webku to byla nakonec sranda. Webinář byl skvělý! Super byl balíček s materiály. Doufám, že se brzy na nějakém webináři opět setkáme!“
Veronika T.

Těším se na společné setkání.

Máte k workshopu/webináři dotazy?

Napište mi na kamila@kamilakabova.cz a ráda zodpovím vše, co budu moct.